Články
03.09.2019 | Dávid Švec

Výhra v Dubnici, vo štvrtok proti Topoľčanom

V prípravnom zápase Vlci zvíťazili v Dubnici 3:2!

HK Dubnica - MsHK DOXXbet Žilina 2:3
Góly Žiliny:
Samuel Záhradník, Marek Minarik, Filip Ondruš.

Zostava Žiliny:
Lackovič (Mikoláš) - Dubeň, Surán, Turian, Leško, Pišoja, Coma, Junas, Božík - Markovič, Minarik, Sikela - Ondruš, Húževka (C), Rehák - Záhradník, Prašil, Macek - Gálik, Valášek, Pjatak.

O zhodnotenie zápasu sme požiadali trénera Vlkov Stanislava Škorvánka st.: "Pre nás to bol stále len druhý zápas v poradí v príprave. Nastúpili sme v bránke s mladým brankárom Jakubom Lackovičom, ktorý rovnako ako Maroš Mikoláš v minulom zápase, podal výborný výkon a podržal náš tím. Oproti zápasu v Martine sa nám lepšie darilo dodržiavať taktické pokyny a to sa odrazilo aj na celkovom výsledku. Som veľmi spokojný s pohybom hráčov a hrou v oslabení, ktorej sme si v Dubnici užili až-až. Takisto chcem vysloviť veľkú spokojnosť s hrou štvrtej formácie, kde hrajú prakticky iba juniorskí hráči. Hrali veľmi dobre, potvrdili napredovanie a to, že si môžu zastať svoje miesto v seniorskom tíme. Celkovo nás výhra veľmi teší, je to dobrý signál do ďalšej práce a veľké povzbudenie pre náš mladý tím. Ďakujem mužstvu za bojovný výkon."

Už vo štvrtok o 18:00 hod. nás čaká ďalší prípravný zápas, tentoraz so Žochármi z Topoľčian. "Áno, vo štvrtok nás čaká zápas doma s Topoľčanmi, verím, že nás prídu povzbudiť fanúšikovia a i touto dnešnou výhrou sme im dúfam pripravili peknú pozvánku. Pre mňa to bude trošku špecifický zápas, keďže som rodák z Topoľčian. Už tam však 25 rokov nebývam, napriek tomu tam stále poznám množstvo ľudí. Teším sa i na stretnutie s trénerským kolegom Ľubomírom Hurtajom," uzavrel s úsmevom žilinský kormidelník Stanislav Škorvánek starší.
Partneri klubu

ELZA
abake
Casino Olympic
doxx
T+T
kinekus
SSE - stredoslovenská energetika
doxx bet
VIX
pizza carolina
impa
AB Tlač
STRABAG
Pres SK s.r.o.
Autocont
Mebor