vs
25.09.2019
18:00
Články
03.09.2019 | Dávid Švec

Výhra v Dubnici, vo štvrtok proti Topoľčanom

V prípravnom zápase Vlci zvíťazili v Dubnici 3:2!

HK Dubnica - MsHK DOXXbet Žilina 2:3
Góly Žiliny:
Samuel Záhradník, Marek Minarik, Filip Ondruš.

Zostava Žiliny:
Lackovič (Mikoláš) - Dubeň, Surán, Turian, Leško, Pišoja, Coma, Junas, Božík - Markovič, Minarik, Sikela - Ondruš, Húževka (C), Rehák - Záhradník, Prašil, Macek - Gálik, Valášek, Pjatak.

O zhodnotenie zápasu sme požiadali trénera Vlkov Stanislava Škorvánka st.: "Pre nás to bol stále len druhý zápas v poradí v príprave. Nastúpili sme v bránke s mladým brankárom Jakubom Lackovičom, ktorý rovnako ako Maroš Mikoláš v minulom zápase, podal výborný výkon a podržal náš tím. Oproti zápasu v Martine sa nám lepšie darilo dodržiavať taktické pokyny a to sa odrazilo aj na celkovom výsledku. Som veľmi spokojný s pohybom hráčov a hrou v oslabení, ktorej sme si v Dubnici užili až-až. Takisto chcem vysloviť veľkú spokojnosť s hrou štvrtej formácie, kde hrajú prakticky iba juniorskí hráči. Hrali veľmi dobre, potvrdili napredovanie a to, že si môžu zastať svoje miesto v seniorskom tíme. Celkovo nás výhra veľmi teší, je to dobrý signál do ďalšej práce a veľké povzbudenie pre náš mladý tím. Ďakujem mužstvu za bojovný výkon."

Už vo štvrtok o 18:00 hod. nás čaká ďalší prípravný zápas, tentoraz so Žochármi z Topoľčian. "Áno, vo štvrtok nás čaká zápas doma s Topoľčanmi, verím, že nás prídu povzbudiť fanúšikovia a i touto dnešnou výhrou sme im dúfam pripravili peknú pozvánku. Pre mňa to bude trošku špecifický zápas, keďže som rodák z Topoľčian. Už tam však 25 rokov nebývam, napriek tomu tam stále poznám množstvo ľudí. Teším sa i na stretnutie s trénerským kolegom Ľubomírom Hurtajom," uzavrel s úsmevom žilinský kormidelník Stanislav Škorvánek starší.
Partneri klubu

activit
abake
pozicovna plosin
Autocont
impa
3b
econohotel
doxx bet
tipsport
Pres SK s.r.o.
AB Tlač
doxx listky
doxx
kinekus
altom reklama
Mebor
pizza carolina
eurochemia