Články
24.10.2019 | Dávid Švec

V piatok na domácom ľade privítame Levice!

Po víťazstve 3:2 na ľade Trnavy privítame v 15. kole SHL na domácom ľade hokejistov Levíc

V 15. kole Slovenskej hokejovej ligy privítame na domácom ľade hokejistov HK Levice. Pri krátkom pohľade do tabuliek zistíme, že práve Levice sú tabuľkovým susedom našich Vlkov.

Žiline patrí v aktuálne tabuľke súťaže priebežné ôsme miesto, pričom naši Vlci získali 18 bodov. Hokejistom Levíc patrí siedma priečka s jednobodovým náskokom pred našim tímom. V prospech MsHK však hovorí fakt, že Levice majú odohraných už 15 zápasov, ale Vlci len štrnásť duelov. Najproduktívnejší Žilinčan Samo Zahradník nazbieral doposiaľ 10 kanadských bodov, najproduktívnejší Levičan Jozef Mihalík 14 kanadských bodov. Zaujímavé je porovnanie presilových hier. Naši chalani majú úspešnosť presilových hier 12%, hostia z Levíc úctyhodných 20,55%. Hra v oslabení však hovorí v náš prospech. Žilinčania ubránili 85,48% oslabení, hostia 71,83%.

Pri pohľade do štatistík brankárov zistíme, že jednotka Vlkov Maroš Mikoláš má úspešnosť zákrokov na úrovni 92,13%. Hosťujúci gólman Daniel Jakub Pavličko má úspešnosť zákrokov na úrovni 87,80%.

Vzájomné zápasy sú pomerne prehľadné. V histórii sme s Levicami odohrali jediný zápas, na ľade súpera sme sa tešili z víťazstva v pomere 6:2.

Verme, že z podobného výsledku sa budeme tešiť i zajtra. Lístky na zápas si môžete zakúpiť už teraz cez predpredaj.sk:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/mshk-zilina-hk-levice-2019-10-25/


Partneri klubu

T+T
Casino Olympic
SSE - stredoslovenská energetika
impa
Mebor
AB Tlač
Pres SK s.r.o.
STRABAG
doxx bet
abake
doxx
pizza carolina
Autocont
VIX
ELZA
kinekus