Články
06.01.2020 | Tomáš Hládek

Prestrelka v Leviciach priniesla jedenásť gólov

Vlci o víťazstve rozhodli v poslednej desaťminútovke.

HK Levice – MsHK Žilina 4:7 (2:3, 1:1, 1:3)
Góly: 7. Vorobyev (Mrázik, Novák M.), 7. Gubo (Mihalík J., Piačka), 37. Vorobyev (Romanov, Buianov), 42. Gubo (Piačka, Šturdík) – 16. Rehák D. (Ondruš, Turian), 19. Síkela (Húževka, Markovič), 19. Rehák D. (Rehák S.), 38. Markovič, 53. Markovič (Dubeň, Pišoja), 59. Nádašdi, 60. Zahradník (Macek). Rozhodovali Hronský, Šotek a Hercog. Vylúčení: 4:3. Strely na bránu: 36:30.

ŽILINA: Mikoláš – Pišoja, Dubeň, Nádašdi, Turian, Leško, Coma, Housa – Síkela, Húževka, Markovič – Rehák S., Ondruš, Rehák D. – Macek, Prášil, Zahradník – Korbáš, Valášek D., Gálik.

Prvý zápas v novom roku sa pre zverencov Stanislava Škorvánka nezačal vôbec dobre, keď už v siedmej minúte prehrávali hostia o dva góly. Dvojgólovú stratu zmazali už v prvej tretine a do vedenia ich poslal ešte na konci prvej časti Dominik Rehák. V prostrednom dejstve vyrovnal Vorobyev, ale o minútu prinavrátil vedenie Vlkom Markovič. Záverečná časť hry sa začala vyrovnávajúcim gólom Guba. V 53. minúte si však nepostrážili hokejisti Levíc Markoviča a ten rozhodol o výhre Žiliny. Víťazstvo hostí podčiarkli v závere góly Nádašdiho a Zahradníka. Vlci vyhrali tretí zápas v rade.

Partneri klubu

Casino Olympic
doxx bet
Autocont
doxx
impa
T+T
abake
kinekus
STRABAG
SSE - stredoslovenská energetika
VIX
AB Tlač
Mebor
pizza carolina
ELZA
Pres SK s.r.o.