Články
06.03.2019 | Dávid Švec

O súperovi v baráži sa rozhodne v piatok

Hokejisti HK Martin v stredu víťazstvom 2:1 odvrátili možnú výhru Michaloviec vo finálovej sérii play-off 1.ligy.

Hokejisti HK Martin zvíťazili v stredajšom šiestom zápase finálovej série 1. hokejovej ligy nad Michalovcami 2:1 a odvrátili tak postupovú možnosť hostí. O všetkom sa rozhodne v piatok v Michalovciach. Zápas je na programe od 17:30.

HK Martin - HK Dukla Michalovce 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly a asistencie: 33. Brezniak (Poliaček, Šimon), 58. Poliaček (Brezniak) – 28. Róth (Toma, Hamráček)

HK Martin: Bernát (Riečický) – Tabaček, Šimon – Pacalaj, Burzík – Rusina, Oravec – Brveník, Themár – Markovič, Langhammer, Jurášek – Poliaček, Pokrivčák, Brezniak – Zeliska, Urbánek, Dírer – Paulíny, Barto, Rudzan

HK Dukla Ingema Michalovce: Trenčan (Tkáčik) – Kolba, Korenko – Košecký, Novický – Valečko, Bdžoch – Gavrik, Banovský – Chalupa, Piatak, Mašlonka – Toma, Linet, Róth – Safaraleyev, Boiko, Dvurechenskii – Giľák, Cútt, Hamráček.

Baráž sa pre Žilinu začne v utorok 12.3.2019 o 17:30, kedy v prvom domácom zápase privítame víťaza finálovej série 1. ligy. Druhý domáci zápas je na programe v stredu od 17:30. Nasledujú dva dni voľna, pokračujeme dvomi duelmi na ľade nášho súpera. Po týchto zápasoch budú už len jednodňové pauzy medzi zápasmi, nasleduje zápas doma, zápas vonku a prípadný siedmy zápas série znovu na domácom ľade.


Partneri klubu

impa
AB Tlač
3b
abake
eurochemia
Pres SK s.r.o.
activit
doxx listky
tipsport
doxx
kinekus
doxx bet
Autocont
pizza carolina
altom reklama
econohotel
Mebor
pozicovna plosin